Hůl skládací nastavitelná | Folding Adjustable
Položka:
Hůl č.4 (Hůl skládací nastavitelná)

Epizod: 14
  • Výrobce: Hugo Canes
  • Hliníkové tělo s nastavitelnou výškou
  • Rukojeť z třešňového dřeva, vyměnitelná
  • Čtyři duté části držící při sobě díky pružné gumě mohou být odděleny a poskládány vedle sebe pro kompaktní skladování
  • Dřevěnou rukojeť je možné odšroubovat a vyměnit. Hugo má široký výběr rukojetí v několika různých barvách a tvarech.
  • Třešňová rukojeť se musí objednat zvlášť. Hůl se prodává s černou rukojetí.
  • Přestože výrobcem uvádí barvu stříbrná, je to spíše něco jako tmavě stříbrná, blíže k železu nebo oceli.
Prvně viděna:
Whack-a-Mole (Plácni krtka)
[S03-E08]
Houseovi zůstala na krku nemotorná čtyřbodová hůl, poté co mu fyzioterapeutka zabavila jeho hůl č.3. Jakmile House spatřil návštěvníka nemocnice s lepší holí, jak čeká na výtah, ihned ho vmanipuloval do výměny.
Skonání a Poslední spatření:
Family (Rodina)
[S03-E21]
House byl umluven do péče o Hectora, psa Wilsonovy ex-manželky. Hector rozkousal všechno, včetně Houseovy hole. Rukojeť, narušená kousáním, vydržela půl dne, než House zase jednou porušená hůl poslala k zemi.

(Kdyby se House obtěžoval nějakým hledáním, možná by zjistil, že si může koupit novou rukojeť on-line a vyměnit tak tu starou. Zase, House se nezdá býti typem, který vyměňuje rukojetě holí a vlastně by stejně ani nemohl hůl používat, dokud by náhrada nepřišla. Navíc by se k němu pak nedostala ta nádherá hůl s plameny!)
Provinivší se strana: Hector "Měl dlouhý život. Jeho čas se nachýlil." - House
Alternativy:
4+
Když se ve filmu nebo v televizní show používá nějaká důležitá rekvizita, tak je obvykle rozumné udělat její duplikáty pro případ, že by se původní verze zničila nebo ztratila. U většiny Houseových holí je téměř nemožné jednolivé variace rozeznat, protože duplikáty jsou si hodně podobné. Ale s holí č.4 je to lehké, když víte, kam se podívat.

Díky způsobu, jak se vyměnitelná rukojeť na tělo přišroubuje, mohou být dírky umožňující výškovou nastavitelnost vzhledem k rukojeti v jednom ze čtyř směrů. Když se podíváte zblízka, můžete vidět, že rukojeť Houseovy hole byla ve všech možných úhlech. Tady vidíme zaklesávací kolík vpředu, nalevo, vzadu a vpravo.
 
 
Návaznost Tahle variabilita skýtá možnost eventuální chyby v návaznosti, kterými by se naprosto nikdo na této planetě měl kdy zabývat či být tak detailně zaměřený, aby si jich všímal. Již jsem předložila důkazy, takže tady je taková chyba hned při premiéře této hole č.4

Jak můžete vidět, v jednom záběru jsou dírky nalevo, ale v druhém jsou v zadu. Oops!

Pravděpodobně je takových chyb více, ale ty už zkuste najít sami.