Stříbrná lebka | Death's Head
Položka:
Stříbrná lebka

Epizod: 3+
(viz níže)
  • Stříbrná lebka na černém těle.
  • Podle některé terminologie by byla označena jako vycházková hůl než jen jako hůl.
  • Zpočátku byla Housem odmítnuta, protože není jeho styl - místo ní si v té době pořídil hůl s plameny.
Prvně viděna:
Family (Rodina)
[S03-E21]
Hector, pes Wilsonovy bývalé manželky, zničil Housovi skládací nastavitelnou hůl, takže si House zašel do obchodu s ojedinělým zbožím, aby si pořídil novou. Tuto vycházkovou hůl se stříbrnou lebkou odmítne slovy: "Marilyn Manson v důchoďáku" a sáhne po holi s plameny, kterou bude mít ve vlastnictví lehce přes rok. Nicméně se zdá, že na lebku nikdy nezapomněl, když je s ní později vyděn na obálce časopisu TV Guide během 4. sezóny. Nikdy se pak v seriálu neobjevila až do doby, než...
Poprvé viděna řádně:
Selfish
[S07-E02]
Po životní noci na místě neštěstí v Trentonu a dne doma bez hole v premiéře sedmé sezóny se House vrací do Fakultní nemocnice Princeton Plainsoboro (PPTH) v druhé epizodě sedmé sezóny se svou novou přítelkyní (jeho šéfka, dr. Cuddy) a novou holí. Možná byl inspirován smrtí své pacientky, která zase přinesla zrod nového vztahu, nebo změnil názor a řekl si, že přeci jenom to je bezva hůl. Ať už je to jak chce, je to příležitost pro nějaký ten jízlivý komentář a možná i pro dva. Když se Taub zeptá "A co ta hůl s lebkou?" House odpoví: "Hůl se zadkem v mojí velikosti neměli."
Další spatření:
?
I když byla tato hůl po dvou epizodách (7. řada, epizody 2 & 3) nahrazena mnohem obyčejnější červenou holí, není důvod si myslet, že tato byla ztracena, zničena nebo byla na věky odložena k ledu. Možná jen čeká na zvláštní příležitost, stejně jako stříbrná alpaka.