Obchod s holemi
odkazy na nejlepší možné koupě [téměř] všech Houseových holí!
Česko - anglický slovníček:

Hůl č.1 - Opera starožitná / Antique Opera
Hůl č.2 - Derby ořech / Walnut Derby
Hůl č.3a,b - Turista ořech / Walnut Tourist
Hůl č.4 - Hůl skládací nastavitelná / Folding Adjustable
Hůl č.5 - Hůl s plameny / Flame Cane
Hůl č.6 - Javorový roh / Maple Horn
Hůl č.7 - Turista mahagon / Mahagon Tourist
Stříbrná alpaka / Alpacca Silver
Odsazená chromová hůl / Offset Chrome Cane
Čtyřbodová hůl / Quad cane
Invalidní vozík / Wheelchair
Vinařská hůl / Vintner's cane
Hůl z býčího penisu / Bull Penis cane
Stříbrná lebka / Death's Head

Fashionable Canes
Tento internetový obchod prodává několik Houseových holí, ale jedna z nich se dá sehnat levněji. Fashionable Canes tvrdí, že zásobují seriál některými holemi a to Holí s plameny a holí Javorový roh. Ta druhá jmenovaná je označena jako limitovaná edice, takže jestli takovou chcete, tak si pospěšte.

Já jsem si z tohoto obchodu objednala čtyři hole a zdají se být velmi věrohodní (i když jejich korektor ne). Vaši hůl vám bez poplatků zkrátí do požadované výšky a v USA je objednávka vyřízena do jednoho týdne přes UPS.

Můžete využít kompletní seznam Houseových holí, které prodávají, nebo použít přímé odkazy napravo, které vás přesměrují přesně na stránky s holí, kterou chcete. Všechny odkazy se otevřou do nové záložky či nového okna.

Aktualizace: Tento obchod nyní začal nabízet celou škálu holí z karbonového vlákna s plameny, což je bezva, ale pokud chcete přesně tu, kterou používal House, tak je to ta první (s obrázkem House), přesně jak je tady napravo na stránkách zobrazena.

**Pozor! Hůl stříbrná alpaka, kterou zde také nabízejí, můžete získat jinde a mnohem levněji. Viz níže!**Walking Equipment
Zde můžete naleznout hůl Stříbrná alpaka za cenu o $77.50 nižší než na Fashionable Canes. Dorušení je trochu pomalejší, protože se jedná o zvláštní objednávku, ale tu cenu nelze překonat.

Amazon
Poohlížela jsem se po nějaké holi podobající se té Houseově holi č.4 a koupila jsem si tuto hůl Hugo ze serveru Amazon. Po detailním prozkoumání jsem si jistá, že to je ta správná. Nicméně si budete muset dokoupit rukojeť z třešňového dřeva z internetových stránek výrobce Hugo Canes. Oni sami také prodávají tyto hole, ale z Amazon jsou mnohem levnější.

Hugo Canes
Výše zmíněnou skládací hůl lze koupit jen s černou rukojetí, ale výrobce prodává rukojeť z třešňového dřeva, jak to lze vidět na Houseově holi, a kterou lze za tu černou vyměnit. V tom případě bude chtít model Sedona v horním řádku. Loga na rukojeti se lze po krátkém mnutí zbavit.

Antique Cane World
Můžete si pořídit svoji vlastní starožitnou vinařskou hůl - ani vás to nebude stát $900! Jedna je k mání v tomto malém on-line starožitnictví pouze za $650 - jaká to koupě! Není tam ta vývrtka, ale v rukojeti je na ni místo. Není žádný způsobem možné zjistit, jestli je to ta správná, ta Houseova, protože jsme ji nikdy neviděli, ale bezpochyby je to opravdová vinařská hůl.

Fashionable Canes (opět)
House by byl pravděpodobně raději, kdybyste tyto do jeho osobních holí nepočítali, ale pro případ, že se po nich stejně ohlížíte, Fashionable Canes je také prodávají.

Naleznete tam jak čtyřbodovou hůl (ujistěte se, že si vyberete chrómovou variantu, pokud chcete přesně tu samou jakou musel House používat) tak i jen o trošku méně škaredou odsazenou chrómovou hůl, stejně tak Marilyn-Manson-v-důchoďáku vycházková hůl se stříbrnou lebkou a ano mají i hůl z býčího penisu. Jen mějte na paměti: Penisové hole jsou vraždou! A jestli stále nějakou chcete, tak jsou dostupné ve dvou variantách: hůl (ohnutá rukojeť, na obrázku) nebo jako vycházková hůl (rovná).Bohužel se zdá, že hůl č.1 bude obtížné nalézt. Repliky udělané pro show, které nahradili onu zničenou, byly dělané pravděpodobně na zakázku, nebo objednané v malém množství od továrního výrobce či vyrobené lidmi z oddělení rekvizit. Je možné, že se dokonce zachovala rukojeť z té původní a byla pouze přichycena k novému tělu - to se zdá nejpravděpodobnější. Ať už se stalo cokoliv, masově vyráběná přesná kopie pravděpodobně neexistuje. Ale naděje umírá poslední... a vždycky si můžete udělat svoji vlastní! Tak jsem to udělala já!