Odsazená chromová hůl | Aluminum Offset
Položka:
Odsazená chromová hůl

Episod: 5
(zatím)
  • Vyrobena z anodicky oxidovaného hliníku
  • Odsazená rukojeť poskytuje lepší stabilitu, umísťuje úchop na střed nad tělem
  • Vypolstrovaná rukojeť pro lepší komfort
  • Nastavitelná výška těla
  • K zakoupení ve Fashionable Canes
Prvně spatřena:
The Greater Good
[S05-E14]
Houseova hůl č.6 byla ukradena! Cuddy se mstí Houseovi za to, že ji donutil se vrátit do práce místo toho, aby mohla trávit svůj čas se svým dítětem. Jako součást svého plánu mu ukradla (nebo někdo z jejích zaměstnanců) jeho hůl a donutila ho tak používat různé náhražky.

Tato hůl, vyrobená z anodicky oxidovaného hliníku, má rukojeť odsazenou mimo osu. Vypolstrovaný úchop je umísteň na střed nad tělo, díky čemuž je robustnější a stabilnější. Velký důraz na funkci, malý na vzhled. Vlastně byste mohli poznat tento typ rukojeti z monstrózní čtyřbodové hole, kterou musel House již dvakrát použít.

Tam, kde je mimořádně důležitý 'kůl' factor, je tato hůl jen malý krůček od čtyřbodové hole. Naštěstí pro House, Cuddy si uvědomila svoji chybu a druhý den mu hůl č.6 vrátila. Okamžitě po získání svého oprávněného majetku, odložil odsazenou chromovou hůl bez dlouhých cavyků do poštovního vozíku jedoucího kolem, abychom ji už [doufejme] nikdy neviděli.

Podruhé spatřena:
The Softer Side (Něžnější polovička)
[S05-E16]
Poprvé od třetí sezóny se Housovi dostane další možnosti vychutnat si bezbolestný život, když užívá metadon. Naneštěstí ale nedostatek strádání oslabí jeho úsudek; alespoň to je důvod, který řekne Cuddy, když jí říká, že s metadonem končí. Svoji hůl č.6 již vyhodil, takže musí znovu použít odsazenou chromovou znovu, když se jeho bolest vrací.
Potřetí spatřena:
Locked In (Vězeň ve vlastním těle)
[S05-E19]
Odsazená chromová hůl je v této době hodně využívána. Tentokráte, House havaroval na své motorce a dočasně je bez hole č.7 (později v epizodě se mu vrátí). Zatímco je v nemocnici, zaujme ho jiný pacient. Většina epizody je nafilmována z rozostřeného pohledu pacienta, takže tohle je protentokrát nejlepší záběr odsazené chromové hole.
Počtvrté spatřena:
Broken (Zlomený)
[S06-E01+02]
House je povětšinu epizody v Mayfieldské psychiatrické nemocnici a během svého pobytu opět používá odsazenou chrómovou hůl. Není přesně jasné, kde skončil turista ořech. Pokud by se chystal někoho holí přetáhnout, chromová odsazená je vlastně trochu těžší a tvrdší. Ale pak zase, kovová hůl se nemůže zlomit a roztříštit na ostré kousky. Pak je tu možnost, že tato hůl z něho udělala více pacienta než doktora, takže byla použita z uměleckých důvodu. Je na divákovi, jak se rozhodne.
Mihnutí v záběru:
Wilson (Wilson)
[S06-E10]
House bydlí po návratu z mayfieldské psychiatrické nemocnice s Wilsonem, a protože měl chuť si na něco zahrát, došel si k sobě do bytu pro své kytary a další věci. O Wilsonovu pohovku má pak opřenu malou hromádku (vycházkových) holí, včetně odsazené chromové, dlouho neviděné stříbrné alpaky, a pak pár vycházkových holí, které se stále snažím identifikovat.