Invalidní vozík | Wheelchair
Položka:
Invalidní vozík

Epizod: 2 (zatím)
  • Běžný odlehčený manuální/mechanický invalidní vozík
  • Černý, pravděpodobně hliníkový
  • Obvykle používán ochrnutými lidmi nebo lidmi se zraněními obou nohou
  • Sportovní rukavice nejsou nutné
Prvně viděn:
Needle In A Haystack (Jehla v kupce sena)
[S03-E13]
Houseovo parkovací místo bylo přepuštěno nové doktorce na elektrickém invalidním vozíku. House se s Cuddy dohaduje o tom, jestli je namáhavější jít přes parkoviště nebo strčit do ovládací páčky a ten samý kus jet na vozíku. Cuddy nicméně odmítne jeho argumenty, takže se s ní House o parkovací místo vsadí. Získá ho zpět, jestliže vydrží týden na invalidním vozíku. Následující den se na něm objeví k velkému údivu svých třech nezasvěcených "robátek".
Naposledy spatřen:
Needle in a Haystack (Jehla v kupce sena)
[S03-E13]
Cuddy se dozví, že House porušil sázku, když se na chvilinku zvednul z vozíku, aby narušil pacientovu operaci. Ale House ji nařkne z toho, že nikdy neměla v plánu mu jeho bývalé parkovací místo dát. Přesvědčený tím, že jí vina zlomí, zanechá House invalidní vozík na chodníku a odchází spolu s Wilsonem pryč.
"Mihnutí" v záběru:
Airborne (Ve vzduchu)
[S03-E18]
House a Cuddy jsou na služební cestě. House si s sebou chytře vzal svoji starobylou vinařskou hůl s vývrtkou v rukojeti, která mu byla zabavena letištní ochrankou. House se tak ocitá na nevzhledném robustním letištním invalidním vozíku, na němž spočívá až do chvíle, než nastoupí do letadla a svoji hůl dostane až po přistání.

Pro více informací o této zvláštní holi se podívejte na část Jiné hole zmíněné či viděné.