Walnut Tourist
Item:
Laska #3 (Walnut Tourist)

Odcinki: 14
  • Drewniana laska z drewna orzechowego
  • Rączka Tourist (znana także jako "Hak" albo "J")
  • Producent: Harvy Canes
  • Najbardziej podstawowa laska House'a i najmniej kosztowna
Pierwszy raz na ekranie:
Sleeping Dogs Lie
[S02-E18]
House próbuje zdrzemnąć się w gabinecie w przychodni ale znajduje go Cuddy i nagabuje aby wziął przypadek, podczas gdy on próbuje ją ignorować. Laska #3 zwisa z wieszaka na na odzież na pierwszym planie.
Ostatni występ #1a (rzeczywisty):
No Reason
[S02-E24]
Laska #3 ma skomplikowaną historię. Ma krótkie wakacje na początku sezonu 3 kiedy House chwilowo nie odczuwa bólu. Ostatni raz widzimy ją w "świecie realnym" kiedy zwisa z tablicy na początku "No Reason", chwilę przed tym gdy House zostaje postrzelony.

Ostatni występ #1b (wyimaginowany):
No Reason
[S02-E24]
Komplikacje mają znaczenie, House ma halucynacje w drodze do izby przyjęć. W swoim śnie używa laski do czasu gdy uświadamia sobie, że eksperymentalny zabieg z użyciem ketaminy w celu zwalczenia chronicznego bólu, który Cuddy wypróbowała na nim powiódł się.

Powrót na ekran:
Cane and Able
[S03-E02]
Wracając do rzeczywistości House prosi o zabieg z użyciem ketaminy. Kuracja działa ale na krótko i pod koniec drugiego odcinka trzeciego sezonu cierpi zbyt mocno aby chodzić bez laski. W ostatniej scenie otwiera swoją szafę i wyciąga laskę #3 z torby golfowej.
Ostatni występ #2:
Whack-A-Mole
[S03-E08]
Stres związany z polowaniem na niego prowadzonym przez detektywa Tritter'a spowodował psychosomatyczny ból w barku House'a. Odwiedza szpitalną terapeutkę, która konfiskuje mu laskę #3 i daje mu Laskę czwórnóg.