Laska składana-regulowana
Item:
Laska #4 (składana-regulowana)

Odcinki: 14
  • Producent: Hugo Canes
  • Aluminiowy trzonek z możliwością regulacji wysokości
  • Wymienna rączka z drewna wiśniowego
  • Cztery segmenty z dziurkami zczepione razem za pomocą elastycznej żyłki można rozdzielić i złożyć w celu wygodniejszego przechowywania.
  • Drewniana rączka jest odkręcana i można ją wymienić. Hugo sprzedaje szeroką gamę rączek w kilku różnych kolorach i kształtach.
  • Rączkę z drewna wiśniowego kupuje się osobno. Laska przychodzi z czarną rączką.
  • Chociaż producent opisuje jej kolor jako srebrny, tak na prawdę jest ciemno szara, bardziej w odcieniu żelaza lub ołowiu.
Pierwszy raz na ekranie:
Whack-a-Mole
[S03-E08]
House został skazany na potężną laskę czwórnóg po tym jak fizjoterapeutka skonfiskowała laskę #3. Kiedy zauważa lepszą laskę u jednego z gości czekających na windę namawia mężczyznę na zamianę lasek.
Zejście i ostatni występ:
Family
[S03-E21]
House został wmanewrowany w opiekę nad Hectorem, psem byłej żony Wilson'a. Hector gryzł wszystko łącznie z laską House'a. Rączka osłabiona żuciem wytrzymuje pół dnia a House kolejny raz ląduje na ziemi.

(Gdyby House poszperał trochę w internecie mógłby odkryć, że można kupić zapasowe rączki online. Z drugiej strony House nie wygląda na faceta, który wymienia rączki a tak w ogóle to nie wytrzymałby bez laski do czasu przysłania zapasowej rączki. Poza tym, gdyby naprawił starą laskę mógłby nigdy nie mieć wspaniałej Laski z płomieniami!)
Winny: Hector "Miał długie życie. Nadeszła jego pora." - House
Zaobserwowane wariacje:
4+
Kiedy ważny rekwizyt jest używany w serialu lub filmie, dobrze jest mieć duplikaty w razie gdyby oryginał został zniszczony lub zagubiony. W przypadku większości lasek House'a jest prawie niemożliwe aby odróżnić duplikaty bo są one zbyt podobne do siebie. Duplikaty laski #4 łatwo odróżnić jeżeli się wie gdzie patrzeć.

Z powodu sposobu w jaki przykręca sie wymienne rączki do trzonka, dziurki regulacji wysokości i przycisk mogą być w jednej z czterech pozycji względem rączki. Jeżeli przyglądniemy się dokładnie zauważymy, że rączka laski House'a była w każdej z możliwych pozycji. Tutaj widzimy przycisk regulacji z przodu, po lewej, z tyłu oraz po prawej.

  
  
Ciągłość Powyższe wariacje otwierają możliwość dla pojawienia się błędów ciagłości, których absolutnie nikt na tej planecie, choćby nie wiem jak czepialski i znudzony nie powinien zauważyć. Prezentuję tutaj moją potrzebę aby wiedzieć więcej: właśnie taki błąd pojawia się podczas pierwszego występu laski #4.

Jak widzicie w jednej scenie regulacja jest po lewej a w innej jest z tyłu. Ups!

Prawdopodobnie jest mnóstwo takich błędów, ale szukanie ich pozostawie wam.