Wózek inwalidzki
Obiekt:
Wózek inwalidzki

Odcinki: 2 (do tej pory)
  • Standardowy, lekki wózek inwalidzki napędzany ręcznie
  • Czarny, prawdopodobnie aluminiowy
  • Z reguły używany przez osoby sparaliżowane lub z urazami obu nóg
  • Fajne rękawiczki jako opcja
Pierwszy raz na ekranie:
Needle In A Haystack
[S03-E13]
Miejsce parkingowe House'a zostało przyznane nowej lekarce poruszającej się na wózku elektrycznym. House kłóci się z Cuddy, że jemu jest trudniej przejść przez paking o lasce niż lekarce przesunąć joystick i przejechać tę samą odległość. Cuddy nie chce się poddać, więc House zakłada się z nią, że wytrzyma tydzień na wózku jeżeli ona odda mu jego miejsce parkingowe. Następnego dnia wjeżdża na wózku wprowadzając w zakłopotanie swój zespół.
Ostatni występ:
Needle in a Haystack
[S03-E13]
Cuddy odkrywa, że House poświęcając zakład wstał na krótko z wózka gdy wtargnął na salę operacyjną, ale House wzbudza w niej poczucie winy mówiąc, że nigdy nie miała zamiaru oddać mu miejsca parkingowego. Pewny, że dzięki poczuciu winy wygrał, House zostawia wózek na chodniku i odchodzi razem z Wilson'em.
Gościnny występ:
Airborne
[S03-E18]
House i Cuddy są w podróży służbowej. House błyskotliwie wziął ze sobą swoją zabytkową Laskę Vintner'a z korkociągiem w rączce, która została skonfiskowana przez ochronę lotniska. House załapał się na darmową przejażdżkę na pokład samolotu nieporęcznym wózkiem dostępnym na lotnisku, a swoją laskę odzyska po wylądowaniu.

Zobacz Pozostałe Laski Pokazane lub Wspomniane aby dowiedzieć się więcej o tej tajemniczej lasce.