Aluminum Offset
Obiekt:
Laska Aluminum Offset

Odcinki: 4
(do tej pory)
  • Wykonana z anodyzowanego aluminum
  • Rączka typu offset zapewnia większą stabilność dzięki centralnemu umieszczeniu uchwytu nad trzonkiem
  • Uchwyt obłożony gabką aby zwiekszyć komfort
  • Trzonek z możliwością regulacji wysokości
  • Do kupienia na Fashionable Canes
Pierwszy raz na ekranie:
The Greater Good
[S05-E14]
House'a Laska #6 została skradziona! Cuddy szuka na House'ie zemsty za to że zmusił ją do powrotu do pracy kiedy ona chciała opiekowć się w domu dzieckiem. Jako część wybiegu kradnie (lub ktoś pracujący dla niej) jego laskę, zmuszając go do używania różnych substytutów.

Laska ta, wykonana z anodyzowanego aluminium, ma rączkę typu offset. Wyściełany uchwyt umieszczony centralnie nad trzonkiem sprawia, że laska jest wytrzymała i dobrze wyważona. Jest funkcjonalna ale kompletnie brak jej stylu. Rączkę tego typu mogliśmy już zobaczyć w monstrualnej lasce czwórnóg, na którą House był dwukrotnie skazany.

Jeżeli chodzi o bardzo ważny czynnik jakim jest lans, to tylko mały krok naprzód od czwórnoga. Naszczęście dla House'a, Cuddy dostrzega swój błąd i następnego dnia zwraca mu laskę #6. Odbierając swoją prawowitą własność, House bezceremonialnie umieszcza Aluminum Offset w przejeżdżającym obok wózku na pocztę, aby więcej [miejmy nadzieję] jej nie zobaczyć.

Drugi występ:
The Softer Side
[S05-E16]
W tym odciunku, po raz pierwszy od sezonu 3, House może posmakować życia bez bólu gdy zaczyna zażywać metadon. Niestety to, że nie był nieszczęśliwy wpływa na jego ocenę sytuacji; przynajmniej taki powód podaje Cuddy, kiedy informuje ją że przestaje brać metadon. Już wyrzucił laskę #6, więc kiedy powrócił ból jeszcze raz musi użyć Aluminum Offset.
Trzeci występ:
Locked In
[S05-E19]
Aluminum Offset często znajduje się w użyciu. Tym razem House rozbił swój motocykl i tymczasowo zapodział laskę #7 (powraca później w tym odcinku). Podczas pobytu w szpitalu zainteresował go inny pacjent. Większość odcinka jest filmowana z perspektywy pacjenta i widzimy wszystko jego zamazanym wzrokiem więc tym razem jest to najlepsze ujęcie Aluminum Offset.
Czwarty występ:
Broken
[S06-E01+02]
Przez większość odcinka House przebywa w Szpitalu Psychiatrycznym Mayfield, a podczas pobytu po raz kolejny używa laski Aluminum Offset. Nie do końca wiadomo dlaczego nie używa laski Walnut Tourist. Gdyby chciał kogoś uderzyć Aluminum Offset jest w zasadzie twardsza i cięższa. Z drugiej strony metalowa laska nie złamie się i nie rozłupie na ostre kawałki. Zgodnie z kolejną opinią dzięki tej lasce wygląda bardziej jak pacjent niż jak lekarz więc została użyta ze względów artystycznych. Niech widzowie decydują, która wersja im odpowiada.