Gdzie kupić laskę?
linki do ofert sprzedaży [prawie] wszystkich lasek House'a!

Fashionable Canes
Ten sklep online sprzedaje kilka modeli lasek House'a. Fashionable Canes zaopatrywali House'a w laski, które mogliśmy zobaczyć w serialu, łącznie z Laską z płomieniami oraz Maple Horn. Ta druga to edycja limitowana więc jeśli chcecie ją kupić musicie się pośpieszyć.

Kupiłam na tej stronie cztery laski i na sklepie można polegać (chociaż nie można na ich ortografii). Przytną laskę do wymaganej długości bez dodatkowych opłat a przesyłka jest dostarczana UPSem w ciągu tygodnia.

Możecie przejrzeć kompletną listę lasek House'a którą oferują albo użyć linków po prawej aby zobaczyć od razu tę, która was interesuje. Wszystkie linki otwierają się w nowym oknie.

Informacja: Sklep ten wprowadził do ofery laski z płomieniami z włókien węglowych, co jest bardzo fajne, ale jeśli chcecie dokładnie tę laskę, jaką używał House, to jest to pierwsza (ze zdjęciem House'a), do której link macie po prawej.

Wcześniej zamieściłam link do innego sklepu, który sprzedawał laskę Alpacca Harvest po niższej cenie, ale nie maja jej już w sprzedaży. Wygląda na to, że Fashionable Canes mają obecnie najlepszą cenę na tę laskę. Jeśli ktoś znajdzię ją taniej, proszę dajcie mi znać. Można zawsze spróbować na eBayu ale trzeba się liczyć z ryzykiem, jak zawsze na eBayu.

Amazon
Szukałam czegoś przypominającego 4tą laskę House'a i kupiłam tę laskę firmy Hugo na Amazon. Po bliższym przyglądnięciu się jestem pewna, że to jest ta laska. Jednak rączkę z drewna wiśniowego trzeba kupić oddzielnie na stronie Hugo. Na stronie Hugo można tez kupić laski ale na Amazon są znacznie tańsze.

Hugo Canes
Powyższa składana laska przychodzi z czarną rączką, ale producent sprzedaje zamienniki z drewna wiśniowego takie jak rączka laski House'a. Logo nadrukowane na lasce (niewidoczne na lasce House'a) schodzi gdy się je zeskrobie.

Antique Cane World
Możesz mieć swoją własną zabytkową laskę Vinters'a - i nie musisz za nią płacić $900! Jest jedna, którąą można kupić u tego sprzedawcy antyków za jedyne $650 - co za okazja! Nie ma korkociągu ale ma na niego miejsce w rączce. Nie ma pewności, że House miał właśnie tę laskę bo nigdy jej nie widzieliśmy, niemniej jednak jest to prawdziwa laska Vintners'a.

Fashionable Canes (jeszcze raz)
House prawdopodobnie nie chciałby aby zaliczać te przedmioty do jego lasek, ale gdybyście ich poszukiwali na Fashionable Canes je sprzedają.

Tutaj znajdziecie Laskę czwórnóg (upewnijcie się, że zamawiacie ją w wersji chromowanej), tylko trochę mniej paskudną laskę aluminiową, laskę ozdobną z czaszką w stylu Marilyn Manson na emeryturze, i tak, mają nawet Bykowca. Tylko pamiętajcie: Laski z penisów są nieetyczne! Jeśli ciągle chcecie sobie taką kupić sprzedają je w dwóch wersjach: laska (rączka crook, na zdjęciu) lub laska ozdobna (prosta).

Informacja na temat laski czwórnóg: podstawa jest dostępna w dwóch rozmiarach. Podstawa w lasce House'a jest wyraźnie większa niż w laskach sprzedawanych na Fashionable Canes, ale mam problemy ze znalezieniem strony, na której można kupić laskę z większą podstawą. Pocieszam się, że prawdopodobnie jestem jedyną osobą na tej planecie, która zauważyła różnicę i chce kupić laskę czwórnóg do mojej kolekcji House'a. Ciągle szukam tej z wiekszą podstawą. Czy kupię ją kiedy ją znajdę? O... prawdopodobnie.Niestety 1szą laskę będzie trudno znaleźć. Repliki wykonane na potrzeby serialu aby zastąpić zniszczony oryginał były prawdopodobnie robione na zamówienie, zamówiono je u producenta lub zbudowano w rekwizytorni serialu. Mogli nawet uratować rączkę i przymocować ją do nowego trzonka - to jest najbardziej prawdopodobne. Cokolwiek mogło się wydarzyć, masowo produkowana kopia tej laski raczej nie istnieje. Ale nie mozna tracić nadziei... zawsze możecie spróbować zrobić ją samemu. Ja tak zrobiłam!