Walnut Tourist wersja 2 (obecna laska)
Item:
Laska #7 (Walnut Tourist v2)

Odcinki: ? (ciągle liczymy)
  • Dokładnie taka sama jak Laska #3.
  • House'a pierwsza laska Walnut Tourist została mu zabrana bez wyraźnej informacji czy ją odzyskał, więc możemy założyć, że jest to nowa laska tego samego rodzaju, dlatego zasługuje na swoją własną stronę na Laskach House'a.
Pierwszy raz na ekranie:
The Social Contract
[S05-E17]
Bez żadnych fanfar ani wspominania przygód z poprzedniego odcinka, związanych z metadonem, ogoleniem się i dnia czy dwóch bez laski, House przychodzi do pracy i wchodzi kulejąc do gabinetu. Ma zarost na twarzy i nową laską w ręce. Jego zespół omawia nowy przypadek i nikt specjalnie nie zainteresował się laską, ale będzie ona mocno eksponowana przez cały odcinek w zbliżeniach, młynkach i różnych innych odjazdowych pozach abyśmy mogli jej się dobrze przyjrzeć.
Krótkie wakacje:
Broken
[S06-E01+02]
Kiedy na koniec sezonu 5 House zgłosił się na leczenie do Szpitala Psychiatrycznego Mayfield laska Walnut Tourist została na jakiś czas odłożona na półkę. Przez cały, kilkumiesięczny pobyt, który został pokazany w dwugodzinnym odcinku rozpoczynającym sezon 6, House używał Laski aluminiowej. Kiedy opuszcza szpital w scenie końcowej Walnut Tourist jest z powrotem u jego boku.
Ostatni występ:
??
Laska ciągle w użyciu.